Як включити права адміністратора Windows 7

Зміст

  • Як володіти правами адміністратора?

Можливо, вам вже доводилося стикатися з повідомленням типу недостатньо прав для видалення папки, або щось в цьому роді. Звичайно у новачків через таких повідомлень виникають питання. Чому недостатньо, якщо поидеи їх права максимальні? Насправді в Windows 7 в цілях безпеки є вбудований обліковий запис адміністратора. Вона неактивна за замовчуванням для того щоб шкідливі програми не могли сильно зіпсувати вам атмосферу в комп’ютері.

Як володіти правами адміністратора?

Якщо у вас постійно при будь-яких операціях виникає таке повідомлення, то тут я рекомендую два варіанти рішення:

1. Активація облікового запису адміністратора

Активувавши обліковий запис адміністратора у вас будуть всі права для виконання будь-яких завдань з комп’ютером. Для цього необхідно зайти в командного рядка (cmd) запущену від адміністратора

і набираємо команду

net user administrator /active:yes, якщо не спрацювала, тоді набираємо команду net user Адміністратор /active:yes.

Все тепер виконуємо операції, які необхідно. Пам’ятайте, що при включенні адміністраторських прав всі програми запускаються під правами адміністратора, це означає, що будь троян може виконувати все, що йому запрограммированно без всяких перешкод. Щоб усунути таку серйозну дірку в безпеці повторно набирите тугіше саму команду, що і вище тільки замість закінчення yes виберіть no.

2. Окреме присвоєння прав для програм.

Другий спосіб це коли у вас певний додаток функціонує тільки під правами адміністратора, ви можете запускати від імені адміністратора. Тоді ця програма буде мати всі привілеї і ви зможете користуватися нею без обмежень. Для цього натискаємо правою кнопкою на додатку і вибираємо » запуск від адміністратора. (див. катинку вище).

Особисто я більше схиляюся до способу номер 2. Так як ви не піддаєте безпеку системи під різні загрози. Також не завжди всі додатки зручно запускати від імені адміністратора. Можливо потрібні права адміністратора Windows 7 для виконання деяких завдань з самою операційною системою, в такому випадку використовуємо спосіб 1. Майте на увазі що перед включенням прав адміністратора необхідно мати якісно налаштовану захист — антивірус, фаєрвол і т. д. Втім про це в наступних статтях.