Як відключити невживані компоненти Windows

Як розповідалося в статті про прискорення Windows. Windows любить без нашого відома навантажувати систему різними утилитками і компонентами які, можливо, навіть ніколи вами невик. Зате їдять ресурси системи і вантажать жорсткий диск. Останнє, до речі, більш критично, тому що міць будь-якої багатоядерного комп’ютера впирається саме в роботу жорсткого диска.

Тобто можна зайвими утилітами так навантажити жорсткий диск, що ваша система може банально підвішувати (детальніше тут).

Так що сьогодні продовжуємо цикл статей по оптимізації Windows і розглянемо компоненти, які можна і навіть потрібно відключати, якщо ви звичайно не використовуєте.

Зайдіть в меню Пуск — вибираємо Панель управління, знаходимо і відкриваємо вікно Програми і компоненти.

Зліва ви побачите посилання «Включення або відключення компонентів Windows», клацаем по ній та вивчаємо весь список компонентів, який став вам доступний.

Тепер ви можете не використовуються відключити, можете не бояться у разі, якщо ви вирішите щось потрібне, то ви через цю панельку зможете назад включити компонент. Але думаю що ви в таку ситуацію не потрапите, так як кожного компоненту йде опис.

Також ви можете включити відключені компоненти, якими вам хотілося б скористатися. Іноді такі компоненти можуть позбавити вас від пошуку альтернативних програм.