Як перейти на безпечний режим Windows 7 без використання клавіатури F8

Всі звикли, що для переходу на безпечний режим необхідно перед завантаженням Windows клацати F8. При цьому варто відволіктися і Ви вже прогавили цей момент, доводиться перевантажувати систему знову і клацати F8.

Зараз на багатьох материнських платах клавіші F8 має дещо інший функціонал. Тепер при натисканні F8 у Вас з’явиться вікно вибору пристрою з якого необхідно вантажиться, вибравши жорсткий диск, Вам необхідно знову тиснути F8, щоб не упустити момент вибору безпечної завантаження системи. Зручно звичайно, але не завжди ця функція потрібна саме при натисканні F8. Наприклад, можна запросто втратити момент вибору варіантів завантаження OC. Також бувають ситуації, коли на клавіатурі може не працювати клавіша F8 окремо або груп клавіш із-за невдало пролитої кави

Рішення для всіх подібних ситуацій є. Якщо говорити точніше, то необхідно використовувати альтернативне включення режиму F8. Для цього натисніть меню «пуск — виконати», наберіть у рядку «msconfig»і натисніть Enter. Відкриється таке вікно:

Як бачите на картинці вище, у вас є можливість вибрати варіант завантаження, зараз варто вибірковий запуск. Для безпечного режиму виберіть режим «Діагностичний запуск».

Все тепер Windows 7 буде автоматично загружається в безпечному режимі без клацания F8. Щоб відключити завантаження безпечного режиму, поставте значення назад. Тепер ви знаєте — як включити безпечний режим Windows 7. Успіхів