Установка антивіруса на ваш комп’ютер

Зміст

  • Установка антивіруса на комп’ютері
  • Налаштування антивірусу

Вітаю вас, дорогі читачі блогу. З чого починається захист комп’ютера від вірусів? C вибору і налаштування хорошого антивіруса!З приводу вибору хорошого антивіруса ми поговоримо в окремій статті. Підпишіться на оновлення, щоб не пропустити.

Хоча зараз думаю всі знають що у поняття «хороший антивірус» входять: Dr.Web, Kaspersky, Avast і т. д.

У цій статті детальніше зупинимося на встановлення і налаштування антивірусу на прикладі Kaspersky 2012. Для початку завантажуємо одну з пробних версій антивіруса за цим посиланням. Встановивши пробну версію, ви зможете ознайомитися з антивірусом і зрозуміти, чи підходить він вам чи ні. Щоб пізніше знайти або купити повну версію.

Установка антивіруса на комп’ютері

Запускаємо завантажений файл і бачимо майстер установки, який покроково допоможе нам виконати установку.

Натискаємо Далі. До речі якщо майстер не запустився. Необхідно скористатися утилітою AVPTool для видалення вірусів, які не дають запуститися установникові.

Потім погоджуємося з умовами осіб. угоди, після якого нас перекине на сторінку з пропозицією взяти участь у програмі захисту. Дана програма дозволить відправляти інформацію про віруси, які були виявлені на комп’ютері. Я зазвичай відмовляюся. Для цього знімаємо галочку з чек. боксу.

Натискаємо встановити. Під час встановлення ОС. Windows 7 може знадобитися ввести пароль адміністратора. В XP такого не помічав.

Вводимо пароль і натискаємо ТАК — установка триває.

По закінченню установки відзначаємо галочку для запуску антивірусу після завершення. На цьому установка антивіруса завершена. Навіть якщо у вас інший антивірус, процес установки не сильно відрізняється від цієї. Тому труднощів виникнути не повинно.
до меню ↑

Налаштування антивірусу

Тепер найголовніший момент — забезпечення захисту від комп’ютерних вірусів. Зазвичай все про нього забувають.

Для початку виконуємо оновлення антивіруса. Пам’ятайте ефективність антивіруса багато в чому залежить від частоти його оновлення. Панель управління антивірусом настільки проста, що достатньо всього лише натиснути на велику кнопку — Оновлення.

Далі зверніть увагу на екранчик монітора. Якщо у вас картинка зеленого кольору, як у мене на картинці вище, то додаткових дій не потрібно. Якщо жовтий або червоний, то поруч буде опис проблем, які необхідно усунути.

У випадку якщо у вас буде інший антивірус, то там індикатори також будуть підсвічувати проблеми, які необхідно усунути. Для нормальної роботи програми потрібна активація всіх захисних модулів і своєчасне оновлення баз. Дотримуючись ці дві умови ваш антивірус буде працювати набагато ефективніше.

Після усунення всіх проблем та оновлення баз, запускаємо повну перевірку комп’ютера на віруси. Для цього через панель управління натискаємо на першу кнопку — Перевірка. Із всіх варіантів вибираємо повну перевірку і очищаємо комп’ютер від вірусів.

Все, ваш комп’ютер в безпеці. Тепер можна прискорити його швидкодію завдяки нескладним радам, які я описував у статті — Як прискорити роботу Windows 7?