Переваги windows 7

Дорогі друзі, сьогодні прогрес розвитку операційних систем не стоїть на місці. Напевно багато хто з користувалися як Windows 7 SP1, так і Windows XP SP3. Хоча користуючись 7-кою багато хто все ще сумніваються в необхідності оновлення свого ПЗ. Сьогодні я хотів би розглянути 10 основних переваг Windows 7, Windows XP, які я сподіваюся підштовхнути вас ближче до оновлення, яке істотно спростить і різноманітить вашу роботу за комп’ютером.

1. Дизайн.

Як не крути, а дизайн у сімки на порядок краще XP, крім відомих ефектів Aero, які доступні тільки в темі сімки, у вас буде продуманий робочий стіл на сьогоднішній день. Windows завжди славилася своїми вікнами, і по зручності вікон Windows 7, з нею зараз важко зрівняється не тільки Windows XP, але всім існуючим аналогам O. C (Операційних систем).

2. Утиліти.

За допомогою утиліт інтегрованих в Windows 7 ви можете всього 3-ма клацаннями миші підключиться до мережі Wi-Fi. Більш того резервне копіювання і відновлення файлів тепер більш функціональний і зручніше ніж в Windows XP.

 

3. Продуктивність.

Windows 7 можна набагато краще оптимізувати ніж Windows XP, вона також споживає менше ресурсів процесора. У разі нестачі оперативної пам’яті, ви допоможете організувати файл підкачки з флешки.

В цьому випадку на відміну від Windows XP (файл підкачки був можливий тільки з жорсткого диска) жорсткий диск не буде додатково завантажений і цей факт не буде гальмує всі процеси, як раніше. До речі кому цікаво можна подивитися порівняльний тест Windows 7 і Windows XP. Також рекомендую до прочитання статтю — як прискорити роботу Windows 7.

4. Підтримка DX11

Для геймерів, це мабуть саме суттєва перевага і відмінність від Windows XP. Так як DX10 відверто кажучи, не вдався як і сама O. C. Windows Vista. То DX11 на відміну від DX9 (Windows XP). Дозволяє отримати дійсно красиву картинку в грі. Стандарт DX11 протримається достатньо довго, так що якщо ви є шанувальником ігор, то саме час оновити відеокарту, поставити Windows 7 і відчути ігрову реальність по іншому.

5. Plug in Play


Все більше споживачів дратує установка різних драйверів для роботи з фотоапаратом, відеокамерою або телефоном. У Windows 7 це передбачили, і тепер практично будь-який пристрій, за винятком поодиноких випадків буде визначено автоматично, і ви зможете працювати з ним через хвилини без необхідності перезавантаження.

6. Управління за допомогою пальців.


Якщо у вас є монітор в числі характеристик якого значиться Multi-Touch, то вам просто необхідно встановити Windows 7. Тому що тільки у цій O. C є можливість управління за допомогою пальців.

7. Переваги власникам ноутбуків.


Будучи власником ноутбука, знайте, що з Windows 7 ваш ноут, пропрацює довше, ніж з Windows XP. Тим більше, що з додатком «Центр мобільності» управління набагато зручніше і краще. У Windows 8 буде доопрацьована дана технологія, буде щось типу універсальної O. C. Коли Windows 8 на планшеті буде значно відрізняться від Windows 8в настільному ПК.

8. Оновлення в один клік до Windows 8.


Якщо ви читали про можливості нової Windows 8, то все це буде доступно в один клік за допомогою Windows 7.

9. Розширюваність.


Зараз у мережі безліч красивих тим, деякі з них дуже схожі з темою Windows 8, ці та інші можливості доступні тільки власникам Windows 7.

10. Спрощене адміністрування.


Microsoft вже давно працює над спрощенням виконання абсолютно всіх завдань в Windows. У Windows 7 вони вийшли на абсолютно новий рівень зручності і безпеки, у порівнянні з Windows XP. У тому числі і в області адміністрування, тепер будь-якому адміністратору буде набагато легше визначити і усунути проблему. А для новачка, ця система буде кращим вибором для самонавчання та усунення проблем з допомогою вбудованої допомоги.

Це не весь список » переваг, але їх як ви бачите цілком достатньо щоб зробити правильний вибір. Windows 7 більш стабільна, зручна у використанні. Це новий виток у розвитку операційних систем сімейства Windows.