Панель управління Windows

Можливо я вже не раз розповідав вам в статтях про те, що для виконання будь-якого дії в Windows 7 необхідно перейти в панель управління і вибрати пункт «налаштування мережі»- наприклад. Ось тільки у деяких, цей пункт викликає труднощі. Ця стаття для Вас

Панель управління Windows — це окрема папка, в якій містяться всі необхідні ярлики запуску основних налаштувань в Windows 7. Панель управління дуже зручна штука, так як з її допомогою новачкові (і досвідченим гуру) легше і зрозуміліше де і що налаштовувати. Тому зараз ми налаштуємо нашу панель управління, щоб в майбутньому можна було швидше і комфортніше виконувати різні дії з нею.

Щоб дістатися до панелі управління, достатньо натиснути на кнопочку меню пуск і знайти її у списку папок і додатків.

Тиснемо правою кнопкою миші на пункт меню «Пуск» і вибираємо св-ва. Там вибираємо налаштувати і прокручуємо до панелі управління, і там вибираємо пункт відображати як меню. Всі натискаємо ОК.

Тепер натискаючи кнопку «пуск», при наведенні на панель керування, у вас будуть відображатися всі елементи Windows у спливаючому меню.

Для прискорення доступу до панелі управління Windows, клацніть по порожньому робочого столу правою кнопкою миші і натисніть «персоналізація». Вибираємо пункт «змінити піктограми робочого столу». Знаходимо вкладку панелі управління і відзначаємо його галочкою. Після натискання ОК у вас з’явиться ярлик, через який у вас буде прямий доступ до необхідних елементів.

Як ви напевно помітили, в панелі управління Windows є два види відображення елементів, за категоріями і кожен елемент окремо. За замовчуванням стоїть сортування за категоріями. Я вважаю щоб не заплутатися краще вибрати відображення у вигляді великих і мелних значків. З цією настоянкою вам буде простіше розібратися в панелі управління Windows Удачі :-)