Кольє-комір своїми руками

Ультрамодний кольє-комір можна зробити своїми руками практично за лічені хвилини. Головна відмінність такого роду кольє — це наявність ажурних вставок і декоративних елементів, чимось нагадують в’язані і накрохмалені комірці часів наших бабусь, які надягали поверх сукні для надання ошатного вигляду.

Кольє-комір своїми руками

Сьогодні пропонуємо свій варіант кольє коміра.

Представлене кольє складається з трьох основних шарів: по центру товста ланцюжок, зверху декоративний шовковий канат, самий нижній шар — ланцюжок зі стразами.

Ажур використовується в якості декору.

На перший погляд такі випадкові елементи разом створюють вельми цікаву композицію. Різний колір, розмір, фактура і форма всіх складових вливаються в загальний надзвичайно яскравий і креативний ансамбль.

Ви без праці зможете поєднати ці елементи між собою використовуючи циганську голку з ниткою в тон або гачок для в’язання.

 

Ланцюжок зі стразами можна приклеїти.

Застібку можна придбати в будь-якому найближчому магазині рукоділля і швейної фурнітури.

Головний елемент — ажурні вставки. Їх можна зв’язати гачком, можна вирізати з готового мережива, і, при необхідності попередньо накрахмалив їх, пришити до кольє. А можна піти легшим шляхом — як пропонує автор майстер-класу, використовувати папір для скрапбукінгу і фігурний дирокол.

Як зробити кольє-комір

Такі дироколи здатні нескінченно повторювати заданий візерунок, тому ви зможете зробити стільки декоративних деталей, скільки вважаєте за потрібне.

Куди піти у такому кольє, запитаєте ви?

Адже не скрізь настільки опалюються приміщення, що дозволено носити тонкі шифонові блузи з літнього гардеробу.

Не біда! Таке кольє-комір чудово буде виглядати поверх трикотажного гольфу і тонкого вовняного плаття без коміра.

Модне кольє хендмейд

Експериментуйте! І якщо ваше відображення в дзеркалі вам по душі, сміливо можете радувати своїм образом інших. Будьте стильними!

Джерело