Handmade прикраси з пластики

Сьогодні робимо handmade прикраси з пластики. Ліпимо неїстівні цукеркові прикраси з пластики. На вигляд дуже апетитно, а вже як здивуються оточуючі!

handmade прикраси з пластики

Різні неїстівні смаколики, такі як цукерки, тістечка, пиріжки — актуальна тема для прикрас з пластики. Сьогодні будемо ліпити забавний комплект прикрас (кулон та сережки) з цукерок з начинкою.

Щоб зробити такий набір вам потрібно:

  • Пластику тілесного, малинового, напівпрозорого, білого і шоколадного кольорів.
  • Зубочистка.
  • Лезо.
  • Скалка або паста-машина для розкачування пластики.

Отже, беремо малинову глину і скачуємо з неї невеликий кулька. Це буде начинка у вигляді желе для нашої цукерки. З пластики тілесного кольору робимо тонкий млинець. Тепер желе загортаємо у млинець, але робимо це так, щоб шар пластики тілесного кольору ліг рівномірно. Все зайве по краях потрібно обрізати.

Тепер все акуратно скачуємо в кулю і загладжується шви. З пластики шоколадного кольору також катаємо блін. У нього кладемо кульку з начинкою і точно також скачуємо все в одну велику кулю.

handmade прикраси з пластики

Далі шоколадний шар потрібно трохи сплющити. А тепер беремо в руки лезо і розрізаємо нашу цукерку. Зверху можна додати невелику кількість «білого шоколаду». Щоб зробити це, катаємо з пластики білого кольору тоненьку смужку і викладаємо її на цукерку зверху.

Також потрібно трохи потикати зубочисткою в начинку. Цей додасть цукерці ще більш рыхловатый ефект укушенности.
Не забудьте штифт вставити в цукерку з тієї сторони, яка більше подобається. На цьому пластикові прикраси своїми руками готові. Можна запікати в духовці. Коли прикраси запекутся, їх потрібно буде ще полірувати і лакувати.

Спасибі автору за оригінальну ідею