Декоративний кіт з клаптів

Ніколи не викидати шматки, обрізки тканини, старий одяг або інші вироби з текстилю і трикотажу! Такому правилу я поклала початок багато років тому і ще жодного разу не пошкодувала про це. Коли до мене приходить натхнення і пекуче бажання щось змайструвати, я переривають свої «скарби» і дарую їм друге життя. Декоративні іграшки з клаптів не перестають дивувати своїм милим і забавним виглядом.

Декоративні іграшки хендмейд

Вони допомагають відшукати відсутній пазл для створення того самого домашнього затишку і комфорту. А поєднання фактур, кольорів та фурнітури, а головне результат, який це все випливає, часом, здатний здивувати навіть самих креативних людей.

Ось і сьогодні з такою зовсім непривабливою на перший погляд тканини вийшов настільки милий і неповторний декоративний котик. І зшити його зовсім нескладно!

Вам будуть потрібні клапті, швейна машина і стандартний швейний набір. Для наповнення іграшки потрібно вата або синтепон, але це вже в самому кінці.

Отже, приступимо!

Викроїте деталі.

Викрійки можна знайти тут

Дрібні (вуха, лапи парні). Голова і тулуб — непарні. Не забудьте про хвіст.

Зберіть деталі голови, вшитої в шов попередньо состроченные деталі вух.

Коли голова готова, приступайте до складання тулуба.

У середній шов спинки вшитої попередньо состроченный хвіст. В цьому ж шві не забудьте залишити отвір для вивертання та наповнення вироби.

Аналогічним чином вшитої в бічні і нижній шви готові зібрані деталі передніх і задніх лап.

Зшийте між собою деталі голови і тулуба. У цьому вам допоможуть швейні шпильки.

Виверніть виріб, наповніть ватою (синтепоном) і зашейте отвір.

Як зшити кота

Оформіть мордочку і відправляйте декоративного кота на відведене для нього місце.

Декоративний кіт своїми руками

Джерело