Браслет-колаж вигідно доповнить ваш стиль

Неможливо уявити собі жінку, байдужу до всякого роду прикрас і доповнень в її одязі. Всіляка біжутерія, якщо вона підібрана в тон одягу, чудово підкреслює її стиль виражає характер, відображає настрій. Справжній майстер-клас пропонує виготовити браслет-колаж, якому позаздрить навіть сама завзята модниця. Колаж — це прийом в мистецтві, що базується на наклеюванні матеріалів та предметів на основу, що відрізняються від неї кольором і текстурою. Щоб зробити несподіване враження — колаж як раз те, що потрібно. Йому притаманна гострота та емоційна насиченість.

Браслет своїми руками

Виготовивши таку штучку, ви отримаєте масу позитивних емоцій. Такий браслет стане однією з найбільш улюблених вами аксесуарів.

1. Вам знадобиться простий широкий браслет без всяких доповнень і прикрас, а також тканина, широка стрічка, клей, брошки та інші декоративні елементи. Приготуйте все, що потрібно.

Матеріали та інструменти для майстер класу

2. Починаємо обертати широкою стрічкою браслет навколо, попередньо закріпивши кінець таким чином, щоб тіло браслета не просвічувалась. Це потрібно також для вашої безпеки, оскільки іноді дерев’яний або металевий браслет може пошкодити шкіру. Клеєм Е-6000 або іншим для склеювання тканин приклеюємо закріплений край стрічки.

3. Коли браслет буде закритий стрічкою повністю, закріплюємо другий кінець.

Браслет хэндмэйд

4. З різноманітних клаптиків тканини виріжемо кола діаметром 4см.

5. Голкою з ниткою нанизуємо тканину через край. Стягуємо нитку (див. фото)

6. Затягнемо нитку, щоб краю зібралися в коло. Притиснемо посередині.

7. Вийшов квітка.

Прикраси своїми руками

8. Повторюємо дану маніпуляцію п’ять разів, поки не виготовимо шість квіток.

9. Рівномірно розмістивши по центру квітки, приклеїмо їх до браслету.

10. Прикрасимо центральну частину браслета всілякими брошками, намистинами, гудзиками, бісером.

Джерело