AVPTool — видаляємо віруси швидко

Напевно, кожен користувач Windows, який частенько прибуває в інтернеті стикався з проблемою коли постійно з нізвідки вискакують якісь помилки, Windows то і справа почав гальмувати. Все це явна ознака вірусів на вашому комп’ютері.

Віруси — програми шкідливого призначення. Вони копіюються, гадять і розмножуються одночасно на користувацьких комп’ютерах. Існують трояни вимагачі — певний тип вірусів які при запуску Windows видають вам віконце з погрозою про те що ви щось порушили, і тепер повинні заплатити. Запам’ятайте: ніколи і нікому не відправляйте смс, не оплачуйте і не входите в будь-який контакт із зловмисниками, які намагаються що-небудь у вас відібрати.

Отже комп’ютер підвисає, ви намагаєтеся по швидкому скачати якої-небуть антивирусник з мережі, щоб його встановити. Тільки от при установці виявляєте, що вірусів нахапалася настільки, що навіть антивірус вже встановлюватися не хоче. Спеціально для таких випадків лабораторія касперського розробила утиліту для разової провеку вірусів без необхідності установки неї. Ця безкоштовна утиліта називається — AVPTool. Скачати можна за цим посиланням.

Розглянемо детальніше використання утиліти в домашніх умовах.

Розпаковуємо скачаний архів і запускаємо exe файл. Висвітиться віконце

Тут нам необхідно вибрати розділи, диски і всі інші місця де необхідно буде провести глибокий аналіз системи на віруси. Після виділення всіх необхідних об’єктів пошук натискаємо на кнопку — пошук вірусост.

Всі. Все інше утиліта зробить за вас. Після перевірки системи на віруси, утиліту можна видалити так як для наступної перевірки потрібно оновлена версія утиліти з сайту, де ви качали антивірус.